Nasz zespół

Dr Bogna Pierzchała

Dr Bogna Pierzchała

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Stomatologia i GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej pracy ciągle dąży do doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyce. Dużą wagę przykłada do tego, aby wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, pacjent miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze, aby leczenie przebiegało bezboleśnie.

 

Bogna Pierzchała - ZnanyLekarz.pl

Dr Piotr Kałuża

Dr Piotr Kałuża

Stomatolog

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dla którego praca jest pasją. Jego priorytetem jest zapewnienie pacjentowi poczucia bezpieczeństwa i budowanie zaufania. Stara się przeprowadzać bezbolesne zabiegi w przyjemnej atmosferze, korzystając z najnowszych rozwiązań leczniczych i diagnostycznych. Cechuje go empatia, precyzja i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

 

Piotr Kałuża - ZnanyLekarz.pl

Dr Agata Bednarska

Dr Agata Bednarska

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

 

Agata Bednarska - ZnanyLekarz.pl

Dr Agnieszka Socha

Dr Agnieszka Socha

Specjalista chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej

Studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym Śląskiego Uniwersytu Medycznego ukończyła w 2001 roku. W 2010 roku uzyskała specjalizację z chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach, a w  2017 roku pomyślnie zdała egzamin z drugiej specjalizacji: chirurgii szczękowo-twarzowej również na tym Oddziale.

 

Agnieszka Socha - ZnanyLekarz.pl

Dr Paweł Szczepaniak

Dr Paweł Szczepaniak

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej oraz ukończył specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej na Katedrze Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jednocześnie jest na etacie młodszego asystenta.

 

Paweł Szczepaniak - ZnanyLekarz.pl

Dr Anna Szarowska

Dr Anna Szarowska

Specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2016-2020 pracowała w charakterze nauczyciela akademickiego w Zakładzie Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, jednocześnie uzyskując tytuł specjalisty ortodonty.

 

Anna Opoka - ZnanyLekarz.pl

Izabela Żydek

Izabela Żydek

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, która ciągle podnosi swoje kwalifikacji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego oraz stomatologii klinicznej.

Anna Kuchta

Anna Kuchta

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna z wykształcenia i z zamiłowania. Stale podnosi swoje kwalifikacje zdobywając wyższe wykształcenie oraz biorąc udział w kursach doszkalających. Ukończyła kursy z pedagogiki i pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady dla Higienistek Stomatologicznych.

Joanna Bryg

Joanna Bryg

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz technik sterylizacji medycznej. Na co dzień zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych. Ponadto asystuje przy zabiegach z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz ortodoncji. W pracy ważna jest dla niej dobra komunikacja z pacjentem oraz ciągły rozwój zawodowy.