Nasz zespół

Dr Bogna Pierzchała

Dr Bogna Pierzchała

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Stomatologia i GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej pracy ciągle dąży do doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyce. Dużą wagę przykłada do tego, aby wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, pacjent miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze, aby leczenie przebiegało bezboleśnie.

 

Bogna Pierzchała - ZnanyLekarz.pl

Dr Piotr Kałuża

Dr Piotr Kałuża

Stomatolog

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dla którego praca jest pasją. Jego priorytetem jest zapewnienie pacjentowi poczucia bezpieczeństwa i budowanie zaufania. Stara się przeprowadzać bezbolesne zabiegi w przyjemnej atmosferze, korzystając z najnowszych rozwiązań leczniczych i diagnostycznych. Cechuje go empatia, precyzja i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

 

Piotr Kałuża - ZnanyLekarz.pl

Dr Paweł Szczepaniak

Dr Paweł Szczepaniak

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej oraz ukończył specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej na Katedrze Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jednocześnie jest na etacie młodszego asystenta.

 

Paweł Szczepaniak - ZnanyLekarz.pl

Dr Anna Szarowska

Dr Anna Szarowska

Specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2016-2020 pracowała w charakterze nauczyciela akademickiego w Zakładzie Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, jednocześnie uzyskując tytuł specjalisty ortodonty.

 

Anna Opoka - ZnanyLekarz.pl

Izabela Żydek

Izabela Żydek

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, która ciągle podnosi swoje kwalifikacji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego oraz stomatologii klinicznej.

Anna Kuchta

Anna Kuchta

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna z wykształcenia i z zamiłowania. Stale podnosi swoje kwalifikacje zdobywając wyższe wykształcenie oraz biorąc udział w kursach doszkalających. Ukończyła kursy z pedagogiki i pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady dla Higienistek Stomatologicznych.