Skontaktuj się z nami

UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Adres

ul. Józefa Piłsudskiego 129
41-707 Ruda Śląska
Znajdź nas na mapie google

Mail

info@centrumprofilaktyka.pl

Telefon

+48 (32) 706 99 10
+48 (32) 706 99 11

Specjaliści

Dr Bogna Pierzchała

Dr Bogna Pierzchała

stomatolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej pracy ciągle dąży do doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyce. Dużą wagę przykłada do tego, aby wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, pacjent miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze, aby leczenie przebiegało bezboleśnie.

Dr Piotr Kałuża

stomatolog

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych i kursach, które pozwalają mu świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Dr Paweł Szczepaniak

specjalista chirurgii stomatologicznej

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej oraz ukończył specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej na Katedrze Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jednocześnie jest na etacie młodszego asystenta.

Izabela Żydek

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, która ciągle podnosi swoje kwalifikacji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego oraz stomatologii klinicznej.

Anna Kuchta

higienistka stomatologiczna