Higienizacja

Higienizacja jamy ustnej to profesjonalne zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym przez higienistkę stomatologiczną, mające na celu dokładne oczyszczenie zębów, co wpływa na poprawę zdrowia jamy ustnej, a w konsekwencji całego organizmu.

Zabiegi te, to skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja zębów. Ważne jest, aby zabiegi higienizacji przeprowadzać systematycznie 1 raz w roku (ewentualnie częściej, jeśli zachodzi taka potrzeba).

W naszym Centrum Medycznym, dyplomowane Higienistki Stomatologiczne, Pani Izabela Żydek i Pani Anna Kuchta wykonują zabiegi profesjonalnej higienizacji. Dodatkowo Panie Higienistki przeprowadzają instruktaż higieny jamy ustnej.

Higienizacja trwa ok 1-1.5 godziny i jest całkowicie bezpieczna.

 

 

 

Izabela Żydek

Izabela Żydek

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, która ciągle podnosi swoje kwalifikacji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego oraz stomatologii klinicznej.

Anna Kuchta

Anna Kuchta

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Zabrzu oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna z wykształcenia i z zamiłowania. Stale podnosi swoje kwalifikacje zdobywając wyższe wykształcenie oraz biorąc udział w kursach doszkalających. Ukończyła kursy z pedagogiki i pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady dla Higienistek Stomatologicznych.

Kinga Kowalczyk

Kinga Kowalczyk

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Katowicach. Stale rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i webinarach. Z pasją podchodzi do swojego zawodu, a do Pacjenta z empatią.

  • Cennik
    Higienizacja (scaling + piaskowanie zębów + polerowanie + fluoryzacja)
    300 - 350 zł