Skontaktuj się z nami

UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Adres:

ul. Józefa Piłsudskiego 129
41-707 Ruda Śląska
Znajdź nas na mapie Google

Mail:

info@centrumprofilaktyka.pl

Telefon:

+48 (32) 706 99 10
+48 (32) 706 99 11

Centrum medyczne

Centrum Medyczne Profilaktyka w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach jest nowo powstałym ośrodkiem medycznym, a jednocześnie kontynuatorem działalności „NZOZ PROFILAKTYKA Władysław Pierzchała” prowadzącym działalność leczniczą w Katowicach-Ligocie od 2002 roku.

Ośrodek został stworzony przez moją rodzinę, rodzinę lekarzy. Wszystkich nas cechuje, oprócz wysokich kompetencji zawodowych, zaangażowanie w problemy zdrowotne pacjenta i szacunek dla jego osobistej godności. W naszym Centrum zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną na najwyższym poziomie, ale również partnerskie relacje z chorymi.

Oferujemy pacjentom opiekę specjalistyczną w zakresie stomatologii, ortopedii i reumatologii, pneumonologii i torakochirurgii, kardiologii i neurologii, chirurgii i urologii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz rehabilitacji i dietetyki. Głównie na tych specjalnościach medycznych opiera się nasza działalność, aczkolwiek jej zakres będzie poszerzany w miarę potrzeb naszych pacjentów.

Nasz zespół tworzą lekarze, którzy swoje umiejętności zdobyli podczas wieloletniej praktyki w zespołach klinik uniwersyteckich i renomowanych szpitali. To eksperci w swoich specjalizacjach, którzy nieustannie podnoszą kwalifikacje, aby zapewnić zdrowie Tobie i Twojej rodzinie.

 
Signature

dr n. med. Adam Pierzchała