Skontaktuj się z nami

UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Adres:

ul. Józefa Piłsudskiego 129
41-707 Ruda Śląska
Znajdź nas na mapie Google

Mail:

info@centrumprofilaktyka.pl

Telefon:

+48 508 164 937

+48 (32) 706 99 10

+48 (32) 706 99 11

 

 

Centrum medyczne

Centrum Medyczne Profilaktyka w Rudzie Śląskiej-Kochłowicach jest ośrodkiem medycznym, a jednocześnie kontynuatorem działalności „NZOZ PROFILAKTYKA Władysław Pierzchała” prowadzącym działalność leczniczą w Katowicach-Ligocie od 2002 roku.

Ośrodek został stworzony przez naszą rodzinę, rodzinę lekarzy. Wszystkich nas cechuje, oprócz wysokich kompetencji zawodowych, zaangażowanie w problemy zdrowotne pacjenta i szacunek dla jego osobistej godności. W naszym Centrum zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną na najwyższym poziomie, ale również partnerskie relacje z chorymi.

Oferujemy pacjentom opiekę specjalistyczną w zakresie stomatologii, ortopedii, pneumonologii, kardiologii i neurologii, urologii, dermatologii i medycyny estetycznej oraz rehabilitacji i fizjoterapii uroginekologicznej. Głównie na tych specjalnościach medycznych opiera się nasza działalność, aczkolwiek jej zakres będzie poszerzany w miarę potrzeb naszych pacjentów.

Nasz zespół tworzą lekarze, którzy swoje umiejętności zdobyli podczas wieloletniej praktyki w zespołach klinik uniwersyteckich i renomowanych szpitali. To eksperci w swoich specjalizacjach, którzy nieustannie podnoszą kwalifikacje, aby zapewnić zdrowie Tobie i Twojej rodzinie.

 

lek.dent. Bogna Pierzchała oraz dr n. med. Adam Pierzchała